Kalite

Milmast Yükseltme Sistemleri A.Ş. Aselsan’ın “Sistem Entegrasyon Onaylı” tedarikçisidir.

ISO 9001: 2015

MİLMAST Yükseltme Sistemleri A.Ş., hizmet verdiği sektörde lider kuruluşlardan biri olarak; ilgili ulusal ve uluslararası gelişmeleri ve müşteri beklentilerini sürekli gözden geçirerek sürekli iyileştirmeyi ilke edinmiştir. Çalışanların etkin katılımı ile ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’nin şartlarına uymak, sistemin etkinliğini sağlamak, dünyadaki emsal kurumlarla işbirliği içinde bulunmak, müşteri tarafından devamlı tercih edilen endüstriyel kuruluş olmaktadır. MİLMAST, süreç tabanlı bir kalite yönetim sistemi kullanarak, yenilikçi, yaratıcı ve sürekli gelişmeyi hedefleyen çözümler üreterek, müşteri tatminini amaçlayan hizmetler ve ürünler tasarlamak,geliştirmek,üretmek ve sunmaktadır.

Diğer Kalite Belgelerimiz

ISO 14001:2015

ISO 45001:2018

Standartlar

  • MIL-STD-461F: EMI/ EMC Testi
  • MIL-STD-1472G: İnsan Faktörleri
  • MIL-STD-973: Konfigürasyon Yönetimi
  • FED-STD-595C: Renkler
  • IPC-A-610E-2010: Elektronik Bağlantılar
  • IPC/WHMA-A-620: Kablaj Takımlarında Kabul Edilebilirlik Kriterleri ve Gereklilikleri
  • J-STD-001B: Elektrik ve Elektronik Kart Takımlarında Lehimleme Gerekleri

Çalışanların etkin katılımı ile ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına uymak, sistemin etkinliğini sağlamak,dünyadaki emsal kurumlarla işbirliği içinde bulunmak, müşteri tarafından devamlı tercih edilen endüstriyel kuruluş olmak, süreç tabanlı bir kalite yönetim sistemi kullanarak, yenilikçi, yaratıcı ve sürekli gelişmeyi hedefleyen çözümler üreterek,müşteri tatminini amaçlayan hizmetler ve ürünler tasarlamak,geliştirmek,üretmek ve sunmaktadır.

Bilgi varlıklarını olası tehditlerden koruyacak sistemler ve bilinçlendirilmiş çalışanlar ile doğru ve eksiksiz bilgiye yetkiler dahilinde ulaşılmasını sağlamaktır.

MILMAST Yükseltme Sistemleri A.Ş. olarak tüm ürünlerimiz ve hizmetlerimizde süreç verimliliğimizi artırmak, Konfigürasyon Yönetimi, Risk Yönetimi ve Kalite sistemlerimizi yönetmek amacıyla, Kalite Standartlarımız gereği NX -TEAMCENTER PLM programı kullanılmaktadır.

İş Sağlığı Güvenliği Politikamız

Şirketimizde uygulanmakta olan kalite yönetim sisteminin yanı sıra, bu kaliteyi sağlayan en önemli unsur olan çalışanlarımızı olumsuz etkileyebilecek iş güvenliği risklerini değerlendirerek iş güvenliğine yönelik gerekli tedbirleri almak.

Bu kapsamda ;

  • Yürürlükteki iş sağlığı / güvenliği mevzuatının takibi ve uygulanması
  • Çalışanlarımızın iş güvenliği / sağlığı ve çevre konularında sürekli eğitilmeleri ve bu konuda duyarlılık kazandırılmaları
  • Taşeronlarımızın iş sağlığı / güvenliği konularında sürekli eğitilerek bu konularda duyarlı ve sorumlu kuruluşlar olmalarının teşvik edilmesi firmamızın ana politikasıdır

Teleskopik Mast

Makine Emniyeti Direktifi, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından 5 Mayıs 2002 tarihinde 98/37/AT Makine Emniyeti Yönetmeliği olarak yayımlanmış ve uygulamaya geçirilmiştir. 1 Ocak 2004 itibari ile CE işareti bu yönetmelik kapsamındaki tüm ürünlerde zorunlu olmuştur.

Çevre Politikamız

Sürekli iyileştirme ilkesiyle tüm faaliyetlerinin çevresel etkilerini yasal ve diğer şartlara uygun olarak azaltarak çevre kirliliğinin önlenmesini sağlamaktır.Kalite Politikası

MILMAST Yükseltme Sistemleri A.Ş., hizmet verdiği sektörde lider kuruluşlardan biri olarak; ilgili ulusal ve uluslararası gelişmeleri ve müşteri beklentilerini sürekli gözden geçirerek sürekli iyileştirmeyi ilke edinmiştir.

MILMAST Yükseltme Sistemleri A.Ş.;