Milmast Kariyer

Biz de sizin gibi düşünüyoruz, çalışacağınız şirket ile ilgili alacağınız kararın üzerine dikkatli düşünülmesi gerekli bir konu olduğunu anlıyoruz.

Bu nedenle ekibimize yeni çalışma arkadaşları seçerken en önemli kıstasımız, kariyerinizin hangi aşamasında olduğunuzdan ziyade iş yaklaşımınız ve karakterinizdir. MILMAST olarak, kendi alanında en iyisini yapmak disiplinini gösteren ve çözüm önerileri ile yeniliğin ve değişimin ufkunu arayan çalışanlar arıyoruz.

MILMAST’ın sağladığı iş ortamının sektörde farkı nedir? Çalışanlarımızdan beklentilerimiz nedir? Çalışanlarımıza ne tür imkanlar ve eğitimler sunuyoruz? Sizinle bir kez iletişime geçtikten sonra, tüm bu soruları yanıtlamaktan mutluluk duyacağız.

MILMAST’lı olmak farkını MILMAST değerleri ile özleştiriyoruz.

MILMAST Değerleri

  • İş ahlakının ilkeleri, iş yaşamımızın temelini oluşturur
  • Yönetim anlayışımız “insana saygı”ya dayanır
  • En değerli mirasımız ”Bilimsel Araştırma Geliştirme” ve ”Eğitim”e verdiğimiz önemdir
  • Kişisel yeteneklerimizin en üst sınırına kadar kendimizi geliştirmeyi hem hakkımız hem de görevimizdir
  • Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseriz. Yaptığımız her işte en üst kalite düzeyini hedef alırız. Dünyaya ve değişime açık, öncü girişimcilik ruhunu içimizde taşırız. Tüm uğraş alanlarımızda yenilikler getirmek köklü geleneğimizdir.
  • Topluma ve çevreye olan saygılı olmak önceliğimizdir.

MILMAST’ta Eğitim ve Kariyer

Çalışanlarımızın her birinin gelişimi bizim başarımız için esastır. İlham verici ve ödüllendirici bir çalışma ortamı sağlayarak, kalite, tutarlılık ve yeteneğin sürekliliğini sağlıyoruz. Bilimsel ve Akademik çalışmalarını destekliyoruz.

Her çalışanı en uygun iş ile eşleştireceğimize ve kapsamlı eğitim ve deneyim programları sağlayacağımıza söz veriyoruz. Eğitim ve Performans yönetimi ve ölçümlemesi ile her bir çalışanımızın Kariyer ve Yetenek planlamasını yapıyoruz.